У Маріуполі пошкоджено офіс ОБСЄ, евакуація спостерігачів відкладається

У Маріуполі пошкоджено офіс ОБСЄ, евакуація спостерігачів відкладається

У Маріуполі пошкоджено офіс ОБСЄ, евакуація спостерігачів відкладається
Фото: УНІАН

Місія ОБСЄ завершує евакуацію спостерігачів, але людей у Маріуполі вирішено залишити на місці. Про це йдеться в офіційному звіті ОБСЄ

"Місія отримала повідомлення про пошкодження офісу СММ в Маріуполі внаслідок обстрілу", — йдеться у повідомленні.

Зазначають, що вивезення спостерігачів з Маріуполя відтерміновується з міркувань безпеки.

Читайте також: Евакуювати людей з Маріуполя не вдалося

Додали, що наразі евакуйовані майже всі члени Місії. Голова Місії та вище керівництво невдовзі залишать Україну. Зараз продовжується вивезення членів Місії, які раніше знаходились в Краматорську та Сєвєродонецьку.

Що відомо

  • Пробуємо вивезти людей з Маріуполя, домовляємось про гуманітарний коридор біля Харкова — МВС
  • Гуманітарний кордон створюють за підтримки міжнародної організації "Червоний хрест". Якщо сторони домовилися про гуманітарний коридор, вони не мають права стріляти чи перешкоджати населенню евакуюватись з міста.
  • Протягом доби 5 березня Укрзалізниця завезла до Харкова, який перебуває під обстрілами російських військ, 50 тонн гуманітарної допомоги, та готується провести евакуацію населення кількома потягами.
  • ООН зафіксувало 1058 випадків загибелі або поранення цивільних людей в Україні в період із 4:00 24 лютого до опівночі 4 березня цього року. Йдеться про 351 загиблу людину і 707 поранених.
  • В Офісі президента України оприлюднили перелік міст, які потребують гуманітарних коридорів. Населені пункти розташовані у восьми областях.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок