Для українців, які страждають від наслідків збройної агресії Росії, нині цілодобово працює безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги “Розкажи мені”. Проєкт реалізується за підтримки Офісу президента, Міністерства охорони здоров’я та Інституту когнітивного моделювання.
Люди, які відчувають тривогу, панічні атаки, мають ознаки депресії, можуть залишити заявку на платформі “Розкажи мені” та очікувати на зворотний зв’язок від фахівця. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт https://tellme.com.ua/.
Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.
Читайте також: На сайті Видавництва Старого Лева можна завантажити дитячі книжки
Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та фахівцями проекту “Друг” розробила бот https://t.me/friend_first_aid_bot першої психологічної допомоги. Він допоможе у перші години після травматичної події.
Також бот містить рекомендації щодо збереження психологічного здоров'я.
Що відомо
- В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії.
- Вторгнення Росії в Україну. День восьмий. Онлайн;
- У зв’язку з агресією Росії та запровадженням воєнного стану на території України діє обмеження на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.
- За даними Пентагону, Росія вже ввела на територію України 82% бойових потужностей, що стояли на кордоні.
- Сполучені Штати заявили, що Росія за добу військової операції випустила понад 160 ракет по території України. Про це повідомив високопоставлений представник Міністерства оборони США.
- Через невдачі у наступі російські війська знову повернулися до тактики нічних обстрілів житлових кварталів великих міст. При цьому збройні сили України закликають не публікувати інформацію про наслідки враження.
- Як повідомив президент Володимир Зеленський, з початку після вторгнення в Україну втрати російських військ становлять дев’ять тисяч осіб.
- У ніч з 2 на 3 березня неподалік центру Києва пролунали, за попередніми даними, чотири вибухи.
- 2 березня у Києві біля Південного вокзалу стався потужний вибух. Незначно пошкоджено інфраструктуру вокзалу та приміський поїзд.
- 2 березня Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН із проханням оголосити ухвалу про тимчасові заходи проти РФ.
- 1 березня у Києві російські війська завдали авіаудару по телевежі. Трапилось потрапляння в апаратну мовника. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро дістали поранення. За годину цифрове мовлення загальнонаціональних каналів відновили.
- РФ розбомбила центр Харкова та Бородянку на Київщині. У Житомирі внаслідок авіаудару попередньо пошкоджено 10 приватних житлових будинків. Складною лишається ситуація в Херсоні — там вуличні бої. Водночас на Миколаївщині ЗСУ та місцеві жителі розбили колону російських військ. А в Мелітополі на Запоріжжі люди влаштували мирний мітинг, не даючи проїхати російській техніці, а потім намагалися її штовхати голіруч.
- За даними президента Володимира Зеленського, за перших п'ять днів війни російські війська завдали вже 56 ракетних ударів та випустили 113 крилатих ракет по українській території.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. День восьмий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.