У Росії забрали право на проведення чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків

У Росії забрали право на проведення чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків

У Росії забрали право на проведення чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків CEV

Це один з найбільших турнірів, що ще залишався на території Росії.

FIVB прийняла рішення про позбавлення Росії статусу господаря чемпіонату світу-2022 з волейболу серед чоловіків. Це рішення ухвалене Адміністративною радою FIVB через війське вторгнення Росії в Україну.

У зв'язку з війною в Україні, FIVB вирішив, що підготуватися до проведення турніру в Росії неможливо. І уже проінформував про своє рішення організаційний комітет у Росії.

Чемпіонат світу з волейболу має пройти у серпні-вересні. Федерація волейболу України та міжнародні організації закликали FIVB перенести змагання з Росії, однак двічі організація не робила цього. Утім, все-таки було прийняте рішення про перенесення змагань.

Де саме відбудеться турнір і чи буде змагатися там збірна Росії - поки невідомо.

Міжнародна федерація волейболу не стала єдиною організацією, яка внесла санкції проти російського спорту. Крім неї, відповідні рішення ухвалили й низка інших міжнародних спортивних організацій.

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо