Тероборона Львова: військкомати починають набір добровольців для захисту міста

Тероборона Львова: військкомати починають набір добровольців для захисту міста

Тероборона Львова: військкомати починають набір добровольців для захисту міста
Фото Роман Балук

На Львівщині стартує набір добровольців у додаткову бригаду тероборони, яка захищатиме Львів. Про це під час ранкового брифінгу повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Військкомати прийматимуть охочих долучитися до лав тероборони Львова з 28 лютого.

"Сьогодні, (28 лютого — ред.) ми отримаємо наказ на створення додаткової 125 бригади тероборони, тому відсьогодні військкомати будуть готові приймати добровольців, які записуватимуться в територіальну оборону Львова. Це — теж велика кількість людей, тому просимо зголошуватися", — каже Максим Козицький.

Начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко повідомив, що бригада, яка боронитиме область, сформована майже на 100%.

"Усі військові формування, які розміщені на території Львівської області, готові до виконання своїх функціональних обов'язків. Бригада, яка буде займатися охороною області, вже сформована майже на 100%. Усі блокпости на в'їзді та виїзді з міста та області перебувають під контролем. Стосовно охорони області з боку Волині — там вже роблять фортифікаційні споруди. Ставимо їжаки, риємо протитанкові рови. Якщо ворог піде на Львівську область, ми його зупинимо на кордоні".

Олександр Тіщенко додав, що наразі тероборона потребує бронежилетів, касок, медикаментів — кровозупинних ліків, джгутів та бинтів. Охочі можуть принести в гуманітарний штаб на Коперника. Звідти їх розподілять між добровольцями.

Читайте також

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок