У Львові прокоментували зменшення транспорту на маршрутах та обіцяють їх підсилити

У Львові прокоментували зменшення транспорту на маршрутах та обіцяють їх підсилити

У Львові прокоментували зменшення транспорту на маршрутах та обіцяють їх підсилити
Суспільне Львів

У Львові збільшать кількість транспорту від 28 лютого. На кілька одиниць підсилять електротранспорт. Також додадуть автобусів. Їх буде понад 100. Про це у коментарі Суспільному розповів директор міського управління транспорту Орест Олеськів.

"Ситуація наступна — електротранспорт — працюють усі маршрути крім 29-го. Це пов'язано з тим, що аеропорт закритий. Зараз загальна кількість електротранспорту є 85 одиниць. Завтра (28 лютого, — ред) ми спробуємо її збільшити. Що стосується АТП-1, то зараз є 83 одиниці. Працюють більшість маршрутів, які обслуговуються великими автобусами", — сказав Орест Олеськів.

За словами Ореста Олеськіва, електротранспорт курсує стабільно. Зараз на дорогах немає заторів, а автобуси можна чекати близько 30 хвилин. Також він пояснив чому зменшили кількість транспорту:

"Кількість випуску автобусів знизили через брак палива. Також велика частина автобусів їде для забезпечення Збройних сил та на маршрути, аби доставляти біженців на різні локації. Також є криза з водіями, частину водіїв призвали, ще частина пішла в тероборону. На ці вихідні призупинили роботу приватні перевізники, адже їхні автобуси більш пристосовані на дальші поїздки. Частина з них поїхала на Схід. Найгірша ситуація з паливом, зараз вирішуємо це питання".

Від 28 лютого також відновлять ще частину маршрутів на території Львівської громади.

Що відомо

  • У Львові діє комендантська година з 22:00 до 6:00. Автобуси та електротранспорт їздять до 21:00
  • На львівському вокзалі багато людей з інших регіонів. Там є люди, які намагаються дістатися потягами Польщі, та ті, хто цільово приїхав до Львова.
  • На вокзалі присутні волонтери, які координують людей. Розповідають, де можна отримати допомогу і що для цього потрібно.

Читайте також

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок