У лікарнях Дніпропетровщини тимчасово призупинені планові операції

У лікарнях Дніпропетровщини тимчасово призупинені планові операції

У лікарнях Дніпропетровщини тимчасово призупинені планові операції
Дніпропетровська облдержадміністрація

У лікарнях Дніпропетровщини тимчасово призупинені планові госпіталізації та операції, окрім екстрених випадків. Про це повідомив під час брифінгу перший заступник голови обдержадміністрації Володимир Орлов.

За його словами, лікарі працюють і готові до будь якого розвитку подій, 186 закладів охорони здоров'я мають необхідний запас ліків та матеріалів.

"Аптечні заклади працюють, але сьогодні створені великі черги. Медикаментами склади забезпечені. Прошу не створювати черги, бути відповідальними і ставитися спокійно", говорить виконуюча обов'язки директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Вікторія Кулик.

Володимир Орлов додає: магазини забезпечені усім необхідним, запаси на складах достатні.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України Світлана Тіницька, автомобілі підприємств харчової галузі Дніпропетровщини заправляються пальним на АЗС позачергово.

"Є питання, які ми вирішуємо з облдержадміністраціє, – щодо безперебійного постачання газу, електроенергії, води та сировини для підприємств харчової галузі критичної інфраструктури і харчової галузі взагалі та безперебійної доставки людей на роботу міським і міжміським транспортом", – сказала вона.

За даними Світлани Тіницької, усі підприємства харчової галузі області працюють, випуск продукції – стабільний, зв'язок з мережами магазинів є.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок