У Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться виставка Гамлета Зіньківського

У Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться виставка Гамлета Зіньківського

У Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться виставка Гамлета Зіньківського М17

18 лютого о 19:00 в київському Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться відкриття виставки Гамлета Зіньківського “3652019 + ⅔”. Про це організація повідомила у пресрелізі.

Гамлет Зіньківський — художник, відомий своїми street-art роботами у рідному Харкові та далеко за його межами — представить проєкт, що фактично є особистим щоденником автора, в якому він зафіксував свої реакції на події 2019 та 2021 років.

Назву виставки формують три числа: 365 — кількість днів у календарному році, 2019 — рік, на події якого реагує митець та ⅔ - розмір паперу, який він використав.

У Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться виставка Гамлета ЗіньківськогоМ17

Робота Гамлета Зіньківського

Виставка "⅔" складатиметься з 365 графічних робіт, які Зіньківський створив протягом 2021 року: "Один день, одна ситуація, одна робота".

"365 днів на папері ⅔ вміщують один рік. Розташовані на стінах з певним інтервалом, аркуші організовують простір спогаду. Втім, одноосібно кожен листок цього публічного щоденника митця є lieu de mémoire — місцем пам’яти", – повідомляють у М17.

У Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться виставка Гамлета ЗіньківськогоМ17

Афіша виставки Гамлета Зіньківського у Центрі сучасного мистецтва М17

Також 19 лютого о 15:00 відбудеться відкрита розмова з Гамлетом Зіньківським, під час якої художник розповість про події із свого життя та ідеї, які оповідають його візуальні щоденники – серії "3652019" ​та "2/3". Митець разом із директоркою ЦСМ М17 Наталією Шпитковскою відповість на запитання глядачів.

Центр сучасного мистецтва М17 — організація, що підтримує художні експерименти, колаборації та міжнародні обміни для експертів і митців різних напрямів задля інтеграції українського мистецтва до світового контексту.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад