Чернівецька міськрада виділила на тероборону 5 мільйонів гривень

Чернівецька міськрада виділила на тероборону 5 мільйонів гривень

Чернівецька міськрада виділила на тероборону 5 мільйонів гривень
Фото: Уніан

Депутати Чернівецької міськради виділили 5 мільйонів гривень на підтримку тероборони в області. Це рішення розглянули на позачерговій сесії.

За цей проєкт рішення проголосували 37 депутатів.

На сесії проголосували за зміни до бюджету на 2022 рік. Під час сесії підполковник Олексій Карп сказав, що тероборона потребує інженерного спорядження для облаштування позицій, бронежилетів, шоломів, кариматів, спальних мішків, обладнання для облаштування місць зберігання зброї.

На фінансування тероборони області мають передбачити 20 мільйонів гривень. Ці гроші мають виділити громади області та обласна рада. Про це раніше під час виступу в облраді сказав заступник голови ОДА Богдан Ковалюк.

Читайте також

На Буковині формують бригаду територіальної оборони. Що про це відомо

Загроза військового вторгнення Росії в Україну. Оновлення

Що відомо

  • 15 лютого на позачерговій сесії облрада виділила на підтримку тероборони 5 мільйонів гривень.
  • 14 лютого голова ОДА Сергій Осачук повідомив, що на сесіях громад Чернівецької області обговорять питання про цивільний захист населення у випадку військового вторгнення Росії та фінансування батальйонів тероборони.
  • В областях України місцеві ради на позачергових засіданнях теж виділили гроші на тероборону. Зокрема такі рішення прийняли у Закарпатській, Житомирській, Вінницькій областях. Також декілька областей ще мають провести позачергові сесії, аби виділити гроші.

Вибір редакції

На початок