Вихованець миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи здобув золото з греко-римської боротьби

Вихованець миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи Парвіз Насібов здобув золото з греко-римської боротьби на міжнародному турнірі UWW Grand Rrix Zagreb Open 2022. Змагання відбулися у хорватському Загребі.

Про це повідомляє президент української федерації Олег Сазонов.

Парвіз Насібов з золотою медалю міжнародного турніру. Фото: Парвіза Насібова/Інстаграм

У ваговій категорії до 72 кілограмів, у 1/8 фіналу Парвіз Насібов переміг по очках шведа Еріка Перссона – 3:1. У чвертьфіналі українець переміг турецького борця Ченгіза Арслана – 3:1. У півфіналі Парвіз Насібов був сильнішим за угорця Роберта Фрітша – 3:1. У поєдинку за золото український спортсмен переміг турецького борця Абдуллу Топрака – 3:1.

У змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів з 24 країн світу. Змагання тривали з 28 по 30 січня.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.