На Буковині дитячі садки продовжать працювати очно — рішення обласної комісії

На Буковині дитячі садки продовжать працювати очно — рішення обласної комісії

На Буковині дитячі садки продовжать працювати очно — рішення обласної комісії
Суспільне Чернівці

У Чернівецькій області дитячі садочки продовжать працювати, попри переведення інших закладів освіти на дистанційне навчання. Таке рішення ухвалили на обласній комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили на сторінці облдержадміністрації у Facebook.

На дистанційне навчання з 21 січня переходять школи, ліцеї, училища, технікуми, коледжі, а також мистецькі, музичні та спортивні школи. Також секції та заклади вищої освіти області.

Це пов'язано з високим рівнем захворюваності на коронавірус. У дописі йдеться, що за минулий тиждень в області зафіксували 272 випадки COVID-19 у дітей.

Що відомо

  • З 18 січня Буковина відповідає показникам "помаранчевої" зони карантину. В області збільшилась кількість випадків інфікування коронавірусом. Це передбачає, що громади можуть вводити додаткові карантинні обмеження.
  • Також 18 січня у області підтвердили 16 випадків нового штаму коронавірусу "Омікрон". До Києва у Центр громадського здоров'я відправляли усього 30 зразків, ще 14 з них — штам "Дельта".
  • 19 січня дистанційне навчання запровадили у Герцаївській громаді. Таку форму обрали через ріст захворюваності на COVID-19 та сезонні захворювання.
  • З 21 січня учні шкіл та ліцеїв області навчатимуться дистанційно впродовж двох тижнів. Таке рішення прийняли на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій через ріст захворюваності на COVID-19 та ГРВІ.
На початок