На Франківщині майже 10 лікарень заповнені хворими на COVID-19 більш ніж на 60 відсотків

На Франківщині майже 10 лікарень заповнені хворими на COVID-19 більш ніж на 60 відсотків

На Франківщині майже 10 лікарень заповнені хворими на COVID-19 більш ніж на 60 відсотків
Фото: Суспільне Карпати

Майже десять лікарень на Івано-Франківщині заповнені хворими на COVID-19 більш ніж на 60%. Про це на брифінгу розповіла заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко.

"Насамперед це стосується Бурштинської, Коломийської, Косівської та Галицької лікарень", — каже Людмила Сірко.

З її слів, в області є запас кисневих концентраторів. Станом на 14 січня з 870 наявних медики використовують приблизно 200.

У Франківських лікарнях є ліжка та кисневі концентратори для хворих на COVID-19
В області є запас кисневих концентраторів. Фото: Суспільне Карпати

В Івано-Франківській міській клінічній лікарні № 1 кількість хворих, госпіталізованих з діагнозом COVID-19, зросла більш ніж удвічі у порівнянні з минулим тижнем, розповідає кореспонденту Суспільного заступник гендиректора з медичної частини Ярослав Кобиляк. У реанімації медзакладу 14 січня перебувають шестеро людей.

"Ми готові відкрити терапію № 2, бо, мабуть, не зможемо госпіталізувати всіх пацієнтів у нашу терапію, яка зараз одна. 14 січня на 17:00 вже прийняли 13 хворих з пневмоніями. Показник зростає", — каже Ярослав Кобиляк.

У Франківських лікарнях є ліжка та кисневі концентратори для хворих на COVID-19
В Івано-Франківській міській клінічній лікарні № 1 кількість хворих, госпіталізованих з діагнозом COVID-19, зросла більш ніж удвічі у порівнянні з минулим тижнем. Фото: Суспільне Карпати

Через високий коефіцієнт нових виявлених випадків COVID-19 Івано-Франківська область може потрапити у "помаранчеву" карантинну зону, розповідає заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак.

"Нам необхідно від трьох до семи днів для того, щоб ми змінили свою зону на "помаранчеву" з більшими обмеженнями. Якщо люди далі будуть так хворіти й коефіцієнт зберігатиметься, то, відповідно, ми змінимо свою зону перебування на "помаранчеву", — розповів Володимир Дзьомбак.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок