У Миколаєві в мікрорайоні Північний не працюють нові світлофори

У Миколаєві в мікрорайоні Північний не працюють нові світлофори

У Миколаєві в мікрорайоні Північний не працюють нові світлофори
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

У Миколаєві в мікрорайоні Північний встановили світлофори, але вони не працюють. Світлофори розташовані на Т-подібному перехресті вулиць Архітектора Старова та Малко-Тирнівської.

Легкові автомобілі, тролейбуси та маршрутні таксі їдуть вулицею Архітектора Старова. Вантажівки, також легковики та маршрутки рухаються по головній вулиці Малко-Тирнівській.

За словами водія маршрутного таксі № 1 Віктора Дриги, після введення в експлуатацію встановлених ще у грудні 2021 року світлофорів, ці автопотоки мають впорядкуватися.

"І пішоходам простіше, бо з Тернівки летять, там головна дорога, але людям треба і перебігти туди, і ми вивертаємо", — розказав Віктор Дрига.

За словами головної спеціалістки відділу координації та громадських зв'язків департаменту житлово-комунального господарства Юлії Герасименко, об’єкт готовий до експлуатації ще з середини грудня 2021 року. Світлофорні об’єкти перевіряли генераторами.

"Усі монтажні та інші роботи завершені. Для його функціонування необхідно підключення до електромереж. Департаментом ЖКГ та СМЕПомСпеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ скеровані всі документи до Обленерго. Наразі це відпрацьовується. Сподіваємось на швидкий відклик від Обленерго. З нашого боку все відпрацьовано", — розказала Юлія Герасименко.

За словами начальниці відділу інформаційної роботи "Миколаївобленерго" Тетяни Іванової, документи від комунальників підприємство отримало 6 січня 2022 року. В телефонному режимі внесли корективи в їхній перелік.

"Як тільки вони їх довезуть, буде укладено договір. Потім, вже як вони його швидко укладуть, підпишуть, тоді в роботу пустять", — розказала Тетяна Іванова.

свытлофри
Перехрестя, де не працюють світлофори. Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Перетинає ці вулиці щодня Руслан Спащенко. Говорить, обачність допомагає не потрапити під колеса автомобілів, які тут їздять.

"Насамперед, це підвищує безпеку. Також це залежить від водіїв на дорозі. А так взагалі це дуже гарно, що встановили світлофори. Зробили паркан. Бо часто перебігають діти, де не треба", — розказав Руслан Спащенко.

За словами речника патрульної поліції Миколаївської області Віталія Душка, це місце не підпадає під термін "місце концентрації дорожньо-транспортних пригод".

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок