Температура у класах 13-16 градусів. У Світловодську школярі навчаються дистанційно

Температура у класах 13-16 градусів. У Світловодську школярі навчаються дистанційно

Оновлено
Температура у класах 13-16 градусів. У Світловодську школярі навчаються дистанційно
Суспільне: Кропивницький

У класах шкіл міста Світловодськ Кіровоградської області найнижча температура 13, найвища – 16 градусів. Через це учні другий день навчаються дистанційно, розказала Суспільному виконуюча обов'язки керівника управління освіти, молоді та спорту міськради Лариса Сачевська.

17:00 ОНОВЛЕНО Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук сказав: у класах температура достатня для проведення уроків, про дійсні причини переведення школярів на дистанційне навчання у міськраді говорять не все. Світловодске управління освіти своєчасно не провело тендери на закупівлю харчів: "Дітей немає чим годувати. Я маю достовірні відомості про температуру повітря у школах".

Температурна норма, за якої діти зможуть піти до школи – 17-18 градусів. Показники вимірюють щодня два рази, сказала Лариса Сачевська.

На головному фото – класи Світловодської гімназії №4 4 листопада 2021 року. Тоді, окрім шкіл, без опалення залишались дві сотні будинків.

Щоб дізнатись у міського голови Світловодська Андрія Маліцкого про ситуацію у школах, журналісти Суспільного телефонують йому два дні поспіль, на дзвінки він не відповідає.

На сайті міської ради від 10 січня в публікації про результати щопонеділкової наради йдеться: “У зв’язку з невідповідністю, на вчора (9 січня – ред.), температурного режиму, зважаючи на зауваження Держпродспоживслужби і скарги батьків, було прийнято рішення запровадження дистанційного навчання до стабілізації ситуації з опаленням. Це питання знаходиться на постійному контролі, щодня проводиться моніторинг температурних показників".

Керівник підприємства "Світловодськпобут" Сергій Московський сказав Суспільному, що у школах температурний режим витримується: " Як так можна? На одній гілці опалення – школа, садок і інтернат, вони працюють, а школа ні? Підприємство має поточні проблемні ділянки, ми на них реагуємо, аварійних ситуацій немає".

Що відомо

У Світловодську працюють 11 шкіл та чотири філії. В них навчаються 4789 учнів.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері та Телеграм
На початок