Україна скасувала обов'язкову самоізоляцію при перетині КПВВ на лінії розмежування

Україна скасувала обов'язкову самоізоляцію при перетині КПВВ на лінії розмежування

Україна скасувала обов'язкову самоізоляцію при перетині КПВВ на лінії розмежування
фото: Донецька ОДА

29 грудня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про скасування обов'язкової самоізоляції та встановлення додатку "Дія" для людей, які їдуть з тимчасово окупованих територій через КПВВ на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

"Ми проголосували постанову, на яку очікували тисячі людей. Ми скасували додаток "Вдома" для тих людей, які перетинають КПВВ", – заявила вона.

За словами Верещук, таке рішення дозволить людям не стояти у чергах на КПВВ, аби встановити додаток та полегшить життя тим, у кого немає смартфонів.

Що відомо

  • Раніше окупаційна адміністрація ОРЛО пообіцяла з 11 листопада зняти обмеження на пропуск через КПВВ у Станиці Луганській, які були введені 10 жовтня.
  • З 9 жовтня окупаційна адміністрація обмежила в'їзд людей на окуповану територію Луганщини та виїзд з неї.
  • У вересні 2020 року ватажок самоназваної "ЛНР" Леонід Пасічник змінив правила перетину КПВВ "Станиця Луганська".
  • На КПВВ на лінії розмежування працюють пункти вакцинації для жителів окупованих територій. З початку роботи щеплення в них зробили 27 жителів тимчасово окупованих територій. У Луганській області для жителів тимчасово окупованих територій відкрили центр вакацинації безпосередньо на КПВВ "Станиця Луганська".
  • Жителі окупованих територій Донеччини та Луганщини можуть оформлювати пенсії, соціальні виплати та проходити ідентифікацію віддалено.
  • 15 вересня на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи Українська делегація закликала Росію забезпечити дотримання режиму припинення вогню, розблокувати роботу КПВВ на лінії розмежування та прискорити процес обміну полоненими.
  • На Донеччині відкрили три пункти щеплення від COVID-19 для жителів окупованих територій: у Бугасі, Новотроїцькому та Ольгинці.
  • У Луганській області для жителів тимчасово окупованих територій відкрили центр вакацинації безпосередньо на КПВВ "Станиця Луганська".

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок