Львівський пологовий на Некрасова відкрили після капітального ремонту

Львівський пологовий на Некрасова відкрили після капітального ремонту

Львівський пологовий на Некрасова відкрили після капітального ремонту
Суспільне Львів

У Львівській обласній клінічній лікарні відкрили пологове відділення. Його ремонтували із вересня 2017 року. На реконструкцію корпусу витратили 106 млн грн. За ці гроші відреставрували фасад та дах, оновили систему опалення, замінили усі комунікації та збільшили кількість палат. Також придбали нові ліжка і меблі та частково оновили обладнання. Про це Суспільному повідомив генеральний директор лікарні Михайло Гичка.

Під час капітального ремонту у відділенні створили вісім індивідуальних пологових залів та три операційні. Одночасно там можуть перебувати 110 вагітних та породіль. Новинкою у корпусі є палата із джакузі.

"Щоб не колоти медикаменти, в світі дуже широко практикується перебування під час першого періоду пологів власне в якихось таких умовах. Вода тепла, джакузі відволікає, не так болить. От можна порівняти, що краще зробити: чи епідуральну анестезію, чи перебувати перший період в джакузі? Звісно, що друге. Правда, це дорожче", — каже завідувач пологового відділення Володимир Солощенко.

Пологовий після ремонту
Пологовий після ремонту. ЛОДА

Відділення закрили у 2017 році. Відкриття пологового неодноразово переносили. Загалом 4 поверхи реконструювали 4 роки. На ремонт корпусу витратили 106 мільйонів гривень.

"Були недобросовісні генпідрядники, які вигравали тендер, а пізніше блокували, не приходили на роботу. Ми їх попереджали, ми з ними розривали угоду, ми подавали в антимонопольний комітет, знову вигравали. Це не від керівництва залежало. Наприкінці 2018 року ми повертали гроші в бюджет, тому що ми їх не виконали і тому воно так затягнулося", — каже гендиректор Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Пологовий після ремонту
Пологовий після ремонту. Суспільне Львів

В приміщенні ще потрібно розставити обладнання та прибрати. Перші пологи лікарі зможуть прийняти орієнтовно за 3 тижні.

Пологовий після ремонту
Пологовий після ремонту. Суспільне Львів

Що відомо

  • Капітальний ремонт у пологовому на Некрасова розпочали у 2018 році. За цей час три рази міняли підрядника.
  • За словами директора лікарні Михайла Гички, у 2018 не вдалося використати усі виділені гроші. Надалі підрядник не зміг виконати завдання, тож гроші, які мали бути використані на ремонт наступного року, довелося повернути у бюджет.
  • У травні минулого року відбувся повторний тендер на визначення виконавця робіт, після чого ремонт продовжили.
  • У лютому 2021 року оголосили, що відділення планують відкрити у квітні цього ж року.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок