На Миколаївщині за добу діагностували 80 нових випадків коронавірусу, померли п’ять людей

На Миколаївщині за добу діагностували 80 нових випадків коронавірусу, померли п’ять людей

Протягом минулої доби 28 грудня на Миколаївщині зареєстрували 80 нових випадків захворювання на коронавірус. Це на 62 випадки більше ніж виявили напередодні. Від ускладнень, викликаних перебігом коронавірусної хвороби, померли п'ять людей.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та пресою Миколаївського лабораторного центру Злата Ємєльянова.

Найбільше нових випадків коронавірусної хвороби виявили на території громад області — 43. У Миколаєві зареєстрували 30 випадків, у місті Первомайську — п'ять, в Южноукраїнську — два. Захворіли п'ять дітей до 18 років.

Від початку пандемії в області зареєстрували 115 064 випадки коронавірусної хвороби.

За словами Злати Ємєльянової, за минулу добу одужали 168 людей. Загалом від коронавірусу вилікувалися 108 728 жителів області.

Протягом доби 28 грудня лікарі зафіксували п'ять летальних випадків, викликаних перебігом COVID-19. Це на три смерті більше ніж було напередодні.

"Померли чотири жителі Миколаєва, на інших адміністративних територіях один летальний випадок. За віковими категоріями померлі належать до таких вікових груп: 60-69 років – дві людини, 70-79 – три людини", — розповіла Злата Ємєльянова.

Станом на 29 грудня на стаціонарному лікуванні перебуває 601 пацієнт, хворий на COVID-19 або з підозрою. За минулу добу госпіталізували 36 людей, з них троє вакциновані хоча б однією дозою. Післявакцинальні реакції складають 1,17 відсотка.

Завантаженість ліжок у лікарнях області — 34, 44 відсотки.

Що відомо

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок