З Миколаєва до Дніпра відправили 30 призовників

З Миколаєва до Дніпра відправили 30 призовників

З Миколаєва до Дніпра відправили 30 призовників
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

З Миколаївського обласного збірного пункту до Дніпра 17 грудня відправили завершальну партію призовників кампанії осінь 2021. 30 юнаків вступили до лав Державної служби спеціального транспорту.

Інформацію кореспондентам Суспільного підтвердив заступник командира 19-го окремого мостового батальйону Державної спеціальної служби транспорту Юрій Сергєєв.

За словами Юрія Сергєєва, призовники проходитимуть курс молодого бійця, їх готуватимуть до присяги, яка відбудеться 15 січня.

Читайте також: "З Миколаївського обласного збірного пункту 38 призовників поїхали до військових частин".

За словами заступника військового комісара Миколаївського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Віталія Колодкіна, надалі бійців розподілять у різні підрозділи – це охорона, експлуатація техніки, сапери та зв’язок. З Миколаївщини відправлення призовників проводились у жовтні, листопаді та грудні 2021 року.

"Загалом для Миколаївської області визначений наряд 540 людей. Це для ЗСУ та інших військових формувань. З них до ЗСУ призвали 219 людей, до Національної гвардії – 216 людей, до ДПСУ – 75 людей, державної служби спецтранспорту – 30 людей", – розказав Віталій Колодкін.

Один з призовників – двадцятирічний Валерій Білий з Первомайська.

"Взагалі не вагався. Я думаю, це дуже гарний для мене досвід, тому я не вагався і одразу пішов до військкомату у своєму місті. Мені було цікаво потрапити в будь-які війська, тому що це гарний досвід, по-перше. Наскільки мені відомо, я потрапив у транспортні війська", – розказав Валерій Білий.

Під салют юнаків посадили в автобус та відправили на потяг до Дніпра.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок