На Миколаївщині працює садиба Святого Миколая

На Миколаївщині працює садиба Святого Миколая

На Миколаївщині працює садиба Святого Миколая
Фото: Сергій Куропятник / Суспільне Миколаїв

У Веснянській об'єднаній територіальній громаді 17 грудня запрацювала садиба Святого Миколая. Тут можна написати листа із своїми побажаннями, залишити його на розгляд Святому Миколаю, розповісти вірш або заспівати пісню та за це отримати подарунок.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор Центру дозвілля та культури Веснянської об'єднаної територіальної громади Віктор Смірнов.

"Садиба – це дерев’яний будиночок. Він вже тут стояв. Це колись була торгова позиція, але вона давно закрита і ми звернулися до власника. Він погодився нам дати для того, щоб зробити дітям свято безкоштовно, прикрашали ми силами своїх працівників, силами селищної ради", – розказав Віктор Смірнов.

На Миколаївщині працює садиба Святого Миколая
Роман Шворак в образі Святого Миколая. Фото: Сергій Куропятник / Суспільне Миколаїв

За словами Романа Шворака, який виконує роль Святого Миколая, він чекатиме гостей у садибі.

"Я буду запитувати в дітей, що вони хочуть отримати під подушку на мій день. Слухати, що вони мені приготували: вірші, пісні, – роздавати солодкі подарунки", – розказав Роман Шворак.

Святкове дійство супроводжувалось виступами дітей з театральної студії "Оплески" та зразкового вокального ансамблю "Фортуна".

"Виконую роль ангела, який сперечається і проганяє чортят, і намагається зберегти книжку і показати Святому Миколаю", – розказала Тахміна Баклан.

На Миколаївщині працює садиба Святого Миколая
Садиба Святого Миколая. Фото: Сергій Куропятник / Суспільне Миколаїв

За словами керівниці зразкової вокальної студії "Фортуна" Наталі Лисогор, до новорічних свят готуються заздалегідь. Підбирають пісні та образи.

"Ми із задоволенням готуємось до будь-яких свят, але зимові свята – це особливі, вони чарівні і тут багато таких дитячих пригод відбувається у ці свята, тому ми готуємось завжди дуже ретельно і з великим бажанням", – розказала Наталя Лисогор.

Садиба Святого Миколая працюватиме два дні, 17 та 18 грудня, з 11:00 до 16:00. Далі актори відвідають села, де покажуть казку "Подарунок від святого Миколая".

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок