На Львівщині понад 400 невакцинованих працівників освіти відсторонили від роботи

На Львівщині понад 400 невакцинованих працівників освіти відсторонили від роботи

На Львівщині понад 400 невакцинованих працівників освіти відсторонили від роботи
Суспільне Львів

На Львівщині понад 400 працівників освіти відсторонили від роботи через відсутність вакцинації. Від роботи людей відсторонили без збереження заробітної плати. Про це під час брифінгу розповів координатор вакцинації на Львівщині Олег Когут.

"Станом на початок тижня було відсторонено від роботи без збереження заробітної плати 437 працівників освітніх закладів. В тому числі 192 – це педагогічних працівників. Це підхід абсолютно правильний, абсолютно нормальний", – каже Олег Когут.

Читайте також: Обов'язкова вакцинація з 9 грудня. Як не порушити закон

За його словами, 65% викладацького складу вакциновано двома дозами.

"65% – я говорю про усі навчальні заклади – незалежно від рівня акредитації і власності цих закладів", – додає координатор вакцинації.

Загалом на ранок 10 грудня на Львівщині щеплення отримали 1 734 142, з них 794 984 – двома дозами.

Що відомо

  • На ранок 10 грудня на Львівщині зафіксували 575 нових випадків захворювання на коронавірус.
  • У понеділок, 6 грудня, в Україні посилились правила адаптивного карантину, зокрема, для невакцинованих громадян. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. Нові правила адаптивного карантину стосуються насамперед “жовтої” зони. Також ними змінено термін дії “жовтого” сертифікату про вакцинацію 1 дозою препарату проти коронавірусу. Відтепер “жовтий” сертифікат чинний 30 днів, а не 120 днів, як було раніше.
  • Від 7 грудня на Львівщині діють карантинні обмеження "жовтої" зони. Відвідувати громадські заклади можуть люди, які отримали принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та мають відповідний документ – "жовтий" сертифікат чи довідку, або ж негативний результат тесту на COVID-19.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіон

На початок