Уряд Нідерландів планує купити автопортрет Рембрандта та передати амстердамському музею

Уряд Нідерландів планує купити автопортрет Рембрандта та передати амстердамському музею

ЗМІ
Уряд Нідерландів планує купити автопортрет Рембрандта та передати амстердамському музею
Wikipedia

Уряд Нідерландів заявив, що планує купити автопортрет художника 17 століття Рембрандта ван Рейна та передати його амстердамському Рейксмузеуму.

Про це пише ВВС.

Уряд чекає на рішення парламенту, щоб придбати картину "Прапороносець". Ця робота 1636 року протягом століть належала колекціонерам, включаючи родину Ротшильдів.

На купівлю картини уряд виділив 150 мільйонів євро, 10 мільйонів профінансує зі свого фонду Рейксмузеум, ще 15 мільйонів додасть Асоціація Рембрандта. Після придбання автопортрет Рембрандта планують розмістити в Рейксмузеумі.

"Прапороносець" повертається додому після подорожі у декілька століть", — йдеться у заяві міністерки культури Інгрід ван Енгельсгофен.

На картині Рембрандт зображений у костюмі прапороносця, який очолив військо під час битви у Восьмидесятирічній війні за незалежность Нідерландів, що завершилась у 1648 році. Це полотно показували на виставці у Рейксмузеумі в 2019 році.

"Прапороносець" з 1844 року належав французькій гілці родини Ротшильдів і Франція оголосила його національним надбанням. Нідерланди вирішили придбати картину після того, як Франція дозволила її продаж.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок