"Чорнобильдорф" увійшов до топ-6 опер за версією міжнародного конкурсу Music Theater Now

"Чорнобильдорф" увійшов до топ-6 опер за версією міжнародного конкурсу Music Theater Now

"Чорнобильдорф" увійшов до топ-6 опер за версією міжнародного конкурсу Music Theater Now Anastasia Mantach

Археологічна опера "Чорнобильдорф" українських композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка увійшла в шістку найкращих опер за версією світового конкурсу Music Theater Now 2021.

Про це повідомляється на сайті конкурсу.

Опера показує нащадків людства, що вижили після серії катастроф та опиняються у світі після смерті капіталізму, опери та філософії. Мандруючи поміж руїнами атомних станцій, закинутих церков, театрів та галерей, вони намагаються відтворити втрачену цивілізацію за допомогою археологічних перформансів-ритуалів. Символи та знаки, вчергове прочитані невірно, поступово розчиняються в білому шумі природи.

"Чорнобильдорф дає вам приголомшливе та дивовижне, архаїчне та водночас сучасне художнє бачення того, яким може бути життя після апокаліпсису", зазначає журі конкурсу.

Довідково

  • Опера Chornobyldorf була створена в 2020 році. Її прем’єра відбулась в кінці жовтня в Мистецькому Арсеналі, який виступив партнером проєкту спільно з Українським культурним фондом та House of Europe.
  • Music Theatre Now – це конкурс, заснований Міжнародним Інститутом театру та Роттердамським оперним фестивалем, за підтримки провідних сучасних оперних фестивалів світу. Раз на три роки журі конкурсу розглядає понад 500 новостворених вистав з більше ніж 50 країн.

Читайте більше

"Чорнобильдорф": довга мандрівка у пошуках нового мистецтва

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше