Електронні журнали й щоденники у школах. Уряд затвердив систему Е-управління у сфері освіти

Електронні журнали й щоденники у школах. Уряд затвердив систему Е-управління у сфері освіти

Електронні журнали й щоденники у школах. Уряд затвердив систему Е-управління у сфері освіти
. pravda.com.ua

Кабінет міністрів ухвалив постанову "Про автоматизований комплекс менеджменту системи освіти", яка, зокрема передбачає створення електронної освітньої бази даних та запровадження електронних щоденників і класних журналів. На фінансування програми у 2022 році передбачено 1495 млн гривень.

Нове програмне рішення буде автоматизувати роботу зі збору та опрацювання даних від закладів освіти, повідомив на засіданні уряду 2 грудня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У 2016 році в Україні впровадили інформаційно-телекомунікаційну систему "Державна інформаційна система освіти", де збираються дані в електронній формі про учнів про педагогічний склад. Утім, як кажуть автори нового проєкту постанови, "ДІСО" на сьогодні вже втратила свою прогресивність та актуальність. Інформація до неї переважно вноситься в ручному режимі. Вона має застарілі інтерфейс та програмні засоби".

Таким чином, автоматизований комплекс менеджменту системи освіти дозволить створювати електроні кабінети користувача, центральну базу даних системи освіти, інтегрувати дані з електронних щоденників учнів та класних журналів тощо. Фінансувати програму передбачається коштом бюджету в рамках "загальнодержавних заходів у сфері освіти" на що у 2022 році передбачено 1495 млн гривень.

Що відомо

  • У липні Кабінет міністрів виділив 980 мільйонів гривень субвенції на купівлю ноутбуків для понад 60 тисяч вчителів по всій Україні. Отримувати техніку вчителі почали тільки у листопаді.
  • Міністерство цифрової трансформації повторно провело тендери на купівлю ноутбуків для вчителів через спробу розкрадання 300 мільйонів гривень на держпрограмі.
  • В Міністерстві освіти повідомили, що станом на 26 листопада ноутбуки отримали вчителі з 11 областей. Йдеться про 20 тисяч комп’ютерів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок