Бійка у міськраді Селидового: прокуратура повідомила про підозру помічнику народного депутата

Бійка у міськраді Селидового: прокуратура повідомила про підозру помічнику народного депутата

Бійка у міськраді Селидового: прокуратура повідомила про підозру помічнику народного депутата
Бійка у міській раді Селидового, фото: Альона Сиренко

На сесії Селидівської міської ради, 26 листопада, сталася бійка між депутатом від партії ОПЗЖ Володимиром Морозом та помічником депутата. Все через приміщення для людей з інвалідністю, яке міські депутати хочуть розділити та створити на його базі терцентр. Депутат прибувши на сесію виступив проти цього рішення. Коли т.в.о. міського голови Руслан Суков почав перебивати Мороза та запропонував депутатам голосувати зав’язалась штовханина.

За даними прокуратури Донецької області 32-річний помічник народного депутата, працюючи на громадських засадах, під час проведення чергової сесії, у ході конфлікту вдарив депутата Селидівської міської ради кулаком в обличчя. Йому повідомили про підозру.

Як розповіли у прокуратурі, 38-річний депутат отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та три переломи кісток черепу.

Т.в.о міського голови Селидівської міської Руслан Суков в ефірі програми "Сьогодні.Головне" розповів, що приміщення у поганому стані. Спочатку його планували перенести, але згодом було вирішено розділити його, половину віддати під соціально-територіальний центр, а другу половину залишити у власності організації. Також людям з інвалідністю вирішили виділити рішення в виконкомі.

Голова Донецької обласної організації людей з інвалідністю Надія Поломарчук в ефірі програми "Сьогодні.Головне" розповіла, що у будівлі виконкому немає елементів доступності, в будівлі немає пандуса чи поручнів. Люди на візках не зможуть дістатися виділеного кабінету.

Надія Поломарчук додала, що під час розгляду та обговорення переобладнання приміщення, ніхто не обговорював це з головою Селідівскої організації юдей з інвалідністю Володимиром Чижевським. Йому дали лише документ з відказом від приміщення.

За її словами, наразі розгляд відкладено на місяць. Організація людей з інвалідністю направила листа до Донецької ОДА, з проханням проконтролювати це питання.

Повну версію ефіру програми "Сьогодні.Головне" дивіться тут

Читайте також: Бійка у Галицькій міськраді на Франківщині: що про це відомо

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

Вибір редакції

На початок