На Кіровоградщині в реанімаціях ковідних баз перебуває 61 людина

На Кіровоградщині в реанімаціях ковідних баз перебуває 61 людина

На Кіровоградщині в реанімаціях ковідних баз перебуває 61 людина
freepik.com

У Кіровоградській області в реанімациях ковідних баз перебуває 61 людина. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко. Реанімаційних ліжок в області – 79. Це дані на 29 листопада.

За словами Олега Рибальченко, з підтвердженим діагнозом COVID-19 у лікарнях регіону перебуває 351 людина.

Як розповіла головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук, в області коефіцієнт інфікування – це кількість підтверджених випадків коронавірусу від загальної кількості тестів – середній в Україні. Разом з тим, третій тиждень тримається високий рівень виявлення нових випадків коронавірусу. "На сьогоднішній ранок він 12,6%. Щоб порівняти, у Києві – 10,4%, у Івано-Франківській області – 12,4%, Луганській – 9,5%, Херсонській – 8,9%."

Каже: рівень госпіталізації поступово зменшується. "Протягом останніх днів він зменшився більш ніж на 1% і становить 44,3% на 100 тисяч населення. Завантаженість ліжок з киснем в опорних ковідних базах була за 55%, сьогодні 50,4%".

Кіровоградська, Тернопільска, Харківська та Чернівецька області перебувають у ”жовтій” карантинній зоні, решта регіонів України– у ”помаранчевій” та ”червоній”. Якщо завантаженість ліжок в регіоні сягне 65%, на його території починають діяти карантинні обмеження ”помаранчевої” зони.

В області від COVID-19 вакцинували 492924 людей. Одну дозу отримали 273849 людей, дві дози – 219075. Протягом вихідних, 27 та 28 листопада, вакцинували 4652 жителів області.

Вакцинували 1341 дитину: першою дозою – 958, двома – 383 дитини, розповіла Надія Оперчук. За її словами, протягом останніх двох тижнів від коронавірусу вакцинували 29 вагітних жінок.

Що відомо

24 листопада Уряд посилив карантинні правилау "жовтій зоні". Серед вимог – кафе, ресторани, спортзали, заклади культури та громадські установи зможуть працювати тільки за умови вакцинації від коронавірусу всіх працівників хоча б однією дозою вакцини чи наявності негативного ПЛР-тесту або сертифікату про одужання. Це правило стосується і відвідувачів. Посилиться контроль за наявністю COVID-сертифікатів. Для перевірки тепер необхідно зчитувати їхній QR-код через додаток "Дія", а не лише перевіряти візуальну наявність. Штраф за неналежну перевірку від 34 до 170 тисяч гривень. Його накладатимуть на власника закладу.

Читайте також

Вибір редакції

На початок