У Кропивницькому студенти-медики допомагають отримати COVID-сертифікат про вакцинацію

У Кропивницькому студенти-медики допомагають отримати COVID-сертифікат про вакцинацію

У Кропивницькому студенти-медики допомагають отримати COVID-сертифікат про вакцинацію
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому в приміщенні Донецького медуніверситету допомагають всім охочим отримати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу в офлайн-центрі “Дія”. Консультують безкоштовно, розповіла Суспільному виконувачка обов’язків декана медфакультету №2 Донецького мед університету Людмила Суховірська.

У приміщенні медуніверситету працює пункт щеплення від коронавірусу. Поряд облаштували місце, де кожен може отримати допомогу щодо отримання COVID-сертифікату через за стосунок “Дія”. Консультують троє студентів мед університету, каже Людмила Суховірська. "З персоніфікованими даними вони працювати не мають права, тому тільки консультують”.

Розповіла, 20 студентів пройшли навчання. Працюватимуть у центрі вони безкоштовно з 10:00 до 14:00 години у вільний від навчання час.

Працівниця офлайн-центру “Дія” Ольга Унгурян розповіла, основне завдання – допомогти людям у всіх питаннях застосунку “Дія”. “Якщо потрібно – зареєструвати, це можуть бути люди, у яких немає ідентифікаційного коду, люди з паспортом-книжечкою, або ті, у яких відсутня ID-картка, або люди літнього віку, які погано розуміються на телефонних застосунках”.

До центру звернувся 71-річний Олександр Колій – самостійно отримати сертифікат через “Дію” не зміг. Говорить, сертифікат йому потрібен, щоб їздити з Кропивницького в Київ. “Ми ж великовікові люди. З цією технікою не товаришуємо, нам треба, щоб молодь допомагала”.

За годину до офлайн-центру звернулися п’ятеро людей.

Читайте також

Вибір редакції

На початок