Вакцинальна кампанія на Миколаївщині. Понад дві з половиною тисячі дітей отримали щеплення

Вакцинальна кампанія на Миколаївщині. Понад дві з половиною тисячі дітей отримали щеплення

На Миколаївщині триває вакцинальна кампанія для дітей. Станом на 19 листопада 2642 дитини віком від дванадцяти років вакцинували проти COVID-19.

Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Юрій Гранатуров.

Читайте також: "Чи готові миколаївці вакцинувати своїх дітей проти COVID-19"

"З 13 жовтня вже у нас вакцинували 2642 дитини. Вакцинуються вони виключно вакциною Pfizer. Цей процес триває і набирає обертів. Хоча діти і хворіють не так важко і значно менше їх госпіталізують, але вони є дуже активними розповсюджувачами цієї хвороби, а вакциновані діти не хворіють”, — сказав Юрій Гранатуров.

У Миколаєві для дітей планують відкрити три окремі пункти вакцинації на базі поліклінічних відділень міської дитячої лікарні № 2. Відповідні документи вже подали до Міністерства охорони здоров'я.

Що відомо

  • За наказом Міністерства охорони здоров’я в Україні розпочалась імунізація від коронавірусу дітей від 12-ти до 18-ти років. Рекомендації щодо вакцинування дітей віком від 12-ти років розробила Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики та були ухвалені наказом Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 №2234.
  • За словами начальника охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації Максима Безносенка, на Миколаївщині розгорнули 108 пунктів вакцинації. Батьки разом з дитиною можуть прийти в будь-який пункт вакцинації та зробити щеплення.
  • У Миколаївській області станом на 19.11.2021 всього вакциновано 625 208 людей.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок