У Миколаєві триває реставрація будівлі драмтеатру

У Миколаєві триває реставрація будівлі драмтеатру

У Миколаєві триває реставрація будівлі драмтеатру
Фото: Валентина Гурова / Суспільне Миколаїв

Будівлю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру (МАХРДТ) почали утеплювати. До кінця 2021 року підрядник має освоїти 24 мільйони гривень на реконструкцію театру.

Подробиці дізнавалась кореспондентка Суспільного Валентина Гурова.

За словами заступника директора підрядної фірми "Південьбуд Миколаїв ЛТД" Андрія Бердника, утеплюють будівлю базальтовою ватою товщиною 150 мм, матеріал зберігає тепло у будівлі.

"Утеплюються дві стіни. Далі планується утеплення фронтонів з цієї сторони і з зворотної. Також ми вже провели заміри вікон, там буде євробрус, тому що будівля старовина — як реставрація. Замовлено дерево і метал на покрівлю", — розказав Андрій Бердник.

Велика реставрація Миколаїв
Триває реставрація будівлі драмтеатру. Фото: Валентина Гурова / Суспільне Миколаїв

За словами Андрія Бердника, до нового року планують виконати утеплення, відремонтувати покрівлю, провести гідроізоляцію підвалу та встановити вікна.

"Будівля була в стані, який потребує ремонту. Тут сирі підвали, які потребують термінової гідроізоляції, також великі теплові втрати через стіни, тому ми їх утеплюємо", — розказав Андрій Бердник.

За словами директора МАХРДТ Артема Свистуна, роботи з реставрації будівлі театру не впливають на роботу колективу.

"Ми не зупиняємо нашу роботу, продовжуємо показ вистав, готуємось до новорічних свят, готуємось до зустрічі нашої малечі. Буде заміна вікон. Я думаю, що це дасть навіть на новорічні свята збереження енергоносіїв, а надалі збереження державних грошей на опалювання, на енергоносії", — розказав Артем Свистун.

Ремонт у приміщеннях будівлі запланований на 2022 рік. На роботи з реконструкції з державного бюджету виділили понад 30 мільйонів гривень, із них 24 мільйони на 2021 рік.

Роботи виконує підрядна фірма у рамках програми "Велика реконструкція".

Що відомо

  • Реставрація будівлі Миколаївського драмтеатру коштуватиме 39 млн грн — Гранатуров.
  • П’ятого листопада 2021 року на території Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру почалися роботи з реставрації будівлі в рамках програми "Велика реставрація". Замовник послуги – Управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації. Виконує роботи підрядна організація "Південьбуд Миколаїв ЛТД".

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок