Російські мільярдери Фрідман і Хан хотіли купити український Monobank за $1 млрд – Forbes

Російські мільярдери Фрідман і Хан хотіли купити український Monobank за $1 млрд – Forbes

Російські мільярдери Фрідман і Хан хотіли купити український Monobank за $1 млрд – Forbes
monobank

Російський мільярдер Михайло Фрідман, який є співвласником російського "Альфа-Груп", а також інвестор Герман Хан хотіли придбати український Monobank за $1 млрд – їм відмовили.

Про це пише Forbes з посиланням на джерела.

За словами одного із засновників Fintech Band (паритетно володіє monobank разом із групою ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка – ред.) Олега Гороховського, партнери не змогли домовитися між собою.

Голова наглядової ради Універсал Банку, на базі якого працює monobank, Сергій Попенко підкреслив, що українська сторона була не достатньо готова до подібних переговорів.

За словами Попенка, вартість у $1 млрд є обґрунтованою.

"Будучи нульовим активом три роки тому, monobank зараз обслуговує понад чотири мільйони клієнтів і має другий за розміром рітейловий портфель у країні після ПриватБанку. Коли є така успішна історія, ринок та ризик країни вторинні. У такі компанії інвестори готові вкладатися за будь-якими мультиплікаторами", – сказав він.

Попри це Гороховський не заперечує, що частину акцій monobank можуть продати "у горизонті трьох років".

Прогноз із прибутку monobank у 2021-му станом на початок жовтня – 4 млрд грн, говорив Forbes Попенко. Проте банк може заробити й більше – близько 5 млрд грн, уточнив Гороховський.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок