Уряд перерозподілив майже 2 мільйони гривень з бюджету Суспільного на зарплати Книжкової палати

Уряд перерозподілив майже 2 мільйони гривень з бюджету Суспільного на зарплати Книжкової палати

Уряд перерозподілив майже 2 мільйони гривень з бюджету Суспільного на зарплати Книжкової палати

Кабінет міністрів перерозподілив із бюджету Національної суспільної телерадіокомпанії 1,9 мільйона гривень на користь Книжкової палати.

"Проєкт розпорядження Кабінету міністрів розроблено з метою погашення кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ДНУ "Книжкова палата імені Івана Федорова" та уникнення її утворення до кінця поточного року, а також забезпечення обов'язкових виплат працівникам установи", — йдеться у пояснювальній записці до документа.

Рішення уряд проголосував під час засідання 3 листопада.

Як зазначається, станом на 1 серпня 2021 року заборгованість із виплати зарплат працівникам Книжкової палати становить 468,6 тис. гривень. При цьому автори розпорядження також відзначають, що перерозподіл коштів не спричинить заборгованість за програмою фінансування АТ НСТУ.

"У зв‘язку з певним заощадженням, ми погодили такий перерозподіл, — пояснив Суспільному голова правління НСТУ Микола Чернотицький.

Що відомо

  • 19 жовтня ведуча ток-шоу "Зворотний відлік" на телеканалі "UA: Перший" Мирослава Барчук заявила, що Офіс президента намагається контролювати присутність на ефірах депутатів Верховної ради від фракції "Слуга народу". Зокрема, за словами Барчук, Офіс президента висуває редакції токшоу умови й ставить ультиматуми щодо присутності гостей.

Читайте також

Шмигаль заявив, що фінансування Суспільного відбувається у повному обсязі. Але це не так

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок