Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Харківським Соколам"

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Харківським Соколам" Фото: MBC Mykolaiv/Facebook

24 жовтня у рамках регулярного чемпіонату "Суперліги" муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" приймав "Харківських Соколів". Зустріч закінчилася перемогою гостей.

У стартовій десятихвилинці "Миколаїв" був кращим на підбираннях, проте атаки харків’ян були більш точними. Це дозволило гостям отримати 4 очки переваги після першої чверті ‒ 19:23.

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Харківським Соколам"Фото: MBC Mykolaiv/Facebook

Харків’яни втримали лідерство й у другій чверті. "Соколи" продовжували демонструвати результативну гру в нападі та краще захищалися. "Корабели" ж реалізували 37 відсотків кидків з гри та припустилися семи втрат за першу половину. За підсумками другої чверті, "Миколаїв" відставав на 11 очок перед великою перервою ‒ 34:45.

У третій чверті "Миколаєву" вдалося додати у нападі, здобувши 23 очки. Але в захисті "корабели" третю чверть поспіль пропустили більше 20-ти очок. Перед заключною чвертю перевага "Соколів" сягала 11 очок і гості зуміли втримати лідерство до фінальної сирени. Рахунок на табло ‒ 57:68.

"Корабелам" вдалося на екваторі четвертої чверті скоротити відставання до 6 очок. Проте "Соколи" повернули собі двозначну перевагу у другій половині чверті.

У підсумку арбітр зафіксував перемогу "Харківських Соколів" із рахунком 71:82.

Найкращим гравцем матчу визнали Майка Девіса, який здобув 19 очок для "Соколів".

Наступний матч МБК "Миколаїв" зіграє 29 жовтня проти "Запоріжжя" на виїзді.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.