Друга поразка в цьому сезоні. Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Тернополю" Фото: Сергій Куропятник/Суспільне Миколаїв

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" в рамках Суперліги Windrose на власному паркеті поступився "Тернополю".

Першу чверть господарі виграли з різницею у три очки – 19:16. У другій десятихвилинці гості, завдяки влучним кидкам з триочкової зони та вдалої гри у захисті, пішли на перерву з рахунком 31:45 на власну користь.

У третій чверті баскетболісти "Тернополя" продовжили нарощувати перевагу у рахунку. Гравці гостей Дейон Гріффін та Джозеф Фурстингер завдяки влучним кидкам з трьохочкої зони завершили передостанню чверть з рахунком 44:66.

Друга поразка в цьому сезоні. Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" поступився "Тернополю"Фото: Сергій Куропятник/Суспільне Миколаїв

Зустріч МБК "Миколаїв" з БК "Тернопіль"

Втім, "корабели" командними зусиллями в останній десятихвилинці зуміли відіграти 17 очок у "Тернополя" та цього не вистачило для перемоги. У підсумку 82:87 і це вже друга поразка "Миколаєва" в цьому сезоні.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Тернополя" Дейон Гріффін, який здобув 20 очок та зробив 7 підбирань і 4 результативні передачі.

Наступну гру "Миколаїв" зіграє 7-го жовтня на виїзді проти южненського "Хіміка".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.