Велоспорт. У Миколаєві відбувся фінальний етап всеукраїнських змагань

Велоспорт. У Миколаєві відбувся фінальний етап всеукраїнських змагань Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві відбувся чемпіонат України з велосипедних перегонів з неолімпійських видів програми, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Євгена Штермера. Змагання тривали три дні.

Учасники їхали у двох вікових категоріях 13-14 та 15-16 років. Дівчата змагалися окремо від хлопців. Всього зареєструвалось 130 учасників з усіх регіонів країни.

Стартували від рогу Адміральської та Московської, доїжджаючи до будівлі міськради повертали на Набережну, звідти до Фалєєвської, нею до Адміральської, звідки до точки старту. "Лежачих поліцейських" на вулиці Адміральській на час заїздів демонтували.

Під’їзди з дотичних вулиць та сам маршрут контролює поліція. Гонщиків супроводжувало авто з тренерами та суддями.

Велоспорт. У Миколаєві відбувся фінальний етап всеукраїнських змаганьФото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Поліція супроводжує спортсменів

Одне коло протяжністю півтора кілометра. Для кожної групи велосипедистів різна дистанція.

"У хлопчиків молодших і у дівчат старших - 30 кілометрів. У дівчаток менших — 20 км. У старших хлопців - 40 кілометрів", — розповів організатор змагань Олександр Садовський.

Змагання велосипедистів

На кожному другому колі спортсмени, перетинаючи фінішну позначку, отримують бали в залежності від позиції: перший гонщик — п'ять балів, другий — три, третій — два, четвертий отримає один бал. Потім їх сумуватимуть та визначатимуть найспритніших шосейних велогонщиків.

Змагання триденні. Першого та другого жовтня спортсмени долали парні заїзди та перегони з вибуванням.

Третього жовтня оголосили переможців.

У заїзді на 40 км серед юнаків переміг Даніель Беліч (Донецька область), здобув 63 очки. Серед дівчат на дистанції 20 км першою стала Мілана Ушакова (м. Київ), в активі дівчини 39 очок.

Дарія Білоус з 33 очками (Миколаївська область) здобула перемогу в заїзді на 30 км. Серед хлопців 30-кілометрову дистанцію першим проїхав Павло Антоненко (м. Київ), набравши 54 очки.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.