Баскетбольний клуб "Миколаїв" зазнав поразки від "Київ-Баскета"

Баскетбольний клуб "Миколаїв" зазнав поразки від "Київ-Баскета" Фото: Сергій Куропятник/Суспільне Миколаїв

Першого жовтня на паркеті миколаївського спортивного комплексу "Надія" Муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" в овертаймі програв з рахунком 80:87 гостям зі столиці баскетбольному клубу "Київ-Баскет".

Гру бачив кореспондент Суспільного Сергій Куропятник.

Матч відбувся у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Баскетбольний клуб "Миколаїв" зазнав поразки від "Київ-Баскета"Фото: Сергій Куропятник/Суспільне Миколаїв

У першій чверті гості впевнено пішли вперед 10:4. Але "корабели" перехопили ініціативу та десятихвилинка закінчилася з рахунком 32:12.

У другій чверті "Київ-Баскет" вирівняв ситуацію на паркеті, але виграв її всього з триочковою перевагою.

Після перерви "Миколаїв" почав допускатися помилок, але Ніксон п’ятьма очками поспіль у двох атаках збільшив відрив до 14 очок. Третя десяти хвилинка залишилася за "корабелами" — 62:48.

В останній чверті Миколаїв, за підтримки залу, намагався втримати здобуту перевагу. Через травми господарі залишилися без Радуловича та Ніксона.

"Київ-Баскету" вдалося скоротити відставання в рахунку, а за 14 секунд до кінця зрівняти — 74:74.

У овертаймі Вудсон двома точними триочковими у клатчі приніс перемогу киянам — 80:87.

Наступний матч МБК "Миколаїв" зіграє 3-го жовтня вдома з баскетбольним клубом "Тернопіль". "Київ-Баскет" на виїзді того ж дня гратиме проти "Кривбасу".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.