По одному забитому м’ячу в кожному таймі. МФК "Миколаїв" переграв "Скорук"

По одному забитому м’ячу в кожному таймі. МФК "Миколаїв" переграв "Скорук" Фото: Василя Філімона/Суспільне Миколаїв

Першого жовтня в 11-му турі Другої ліги групи "Б" з футболу "Миколаїв" на власному полі переграв "Скорук" з Дніпропетровської області.

Початок зустрічі залишився за господарями, які грали у білій формі. На восьмій хвилині після розіграшу штрафного з далекої відстані пробив по воротах капітан "Миколаєва" Сергій Кравченко – 1:0.

На 24-й хвилині "корабели" заробили штрафний удар біля воріт "Скорука". Втім, захисник господарів Юрій Голубка зі стандартного положення влучив у голкіпера Ігоря Варцабу, який впіймав м’яча на лінії воріт.

По одному забитому м’ячу у кожному таймі. МФК "Миколаїв" переграв "Скорук"Фото: Василя Філімона/Суспільне Миколаїв

"Миколаїв" грає проти "Скорука"

На 29-й хвилині після навісної передачі від півзахисника гостей Святослава Шаповалова, головою пробив у кут воріт господарів Олексій Красов, але голкіпер "Миколаєва" Дмитро Фастов врятував команду від пропущеного м’яча.

На початку другого тайму "корабели" подвоїли перевагу у рахунку. Після навісної передачі від Максима Сурженка з близької відстані забив нападник господарів Сергій Кравченко.

На 77-й хвилині гості заробили штрафний. Після удару від футболіста "Скорука" Даніїла Боженара м’яч влучив у поперечину та в голкіпера "корабелів" Дмитра Фастова, де шкіряна сфера вилетіла з-за межі воротарського майданчика.

У підсумку арбітр зустрічі зафіксував рахунок – 2:0 на користь "Миколаєва".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.