У Миколаєві протестували проти закриття інтернату

У Миколаєві протестували проти закриття інтернату

У Миколаєві протестували проти закриття інтернату
Фото: Ніни Булах/Суспільне Миколаїв

29 вересня біля будівлі Миколаївської обласної ради зібралися майже 30 людей, аби не допустити закриття школи-інтернату №3. Відповідне рішення мали ухвалити на сесії обласної ради.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Ніна Булах.

На сесії планували розглянути проєкт рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3". Згідно з проєктом рішення, управління нерухомим майном планували передати "Миколаївському фаховому коледжу фізичної культури".

Фрагмент проєкту рішення про ліквідацію школи-інтернату №3
Фрагмент проєкту рішення про ліквідацію школи-інтернату №3. Фото: Миколаївської обласної ради

За словами директорки школи-інтернату №3 Ірини Селіванової-Зеркаль, станом на вересень 2021 року у закладі навчаються 52 дитини з багатодітних родин, 16 — з малозабезпечених, 20 дітей з інвалідністю, з яких шість — пересуваються на візках, дітей матерів одиначок — 52, п'ять дітей з родин ветеранів АТО та чотири дитини з родин позбавлених батьківських прав.

До протестувальників вийшла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська, яка сказала, що немає можливості вплинути на рішення депутатів.

З мікрофоном Алла Веліховська
З мікрофоном Алла Веліховська. Фото: Андрія Толпекіна

Мітингувальники подали звернення до депутатського корпусу з проханням не закривати навчальний захід.

На сесії голова Миколаївської обласної ради повідомила, що звернення було зареєстровано у секретаріаті облради.

О 14:45 проєкт рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3" поставили на голосування.

З зареєстрованих на сесії 49 депутатів "За" проголосували 16, через брак голосів рішення не прийняли. Це означає, що поки інтернат ліквідовувати не будуть.

Окрім цього, депутати облради прийняли рішення про закриття Шевченківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Обдарованість" та Привіленської спеціальної школи Баштанського району.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок