Підозрюваний у вимаганні. Четвертий раз поспіль Казиміров не прийшов на засідання суду

Підозрюваний у вимаганні. Четвертий раз поспіль Казиміров не прийшов на засідання суду

Підозрюваний у вимаганні. Четвертий раз поспіль Казиміров не прийшов на засідання суду
Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У Центральному районному суді міста Миколаєва 22 вересня відбулося судове засідання: обрання запобіжного Запобіжні заходи – це заходи процесуального примусу, які застосовуються з метою запобігти можливості приховатися від слідства і суду, перешкодити встановленню об’єктивної істини та здійсненню правосуддя, а також продовжити злочинну діяльність.заходу підозрюваному у вимаганні Олексію Казимірову.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Валентина Гурова.

Справу слухає слідча суддя Світлана Скрипченко.

Відповідно до постанови слідчої судді від 17 вересня 2021 року, підозрюваного до зали суду повинні доставити примусово. Проте Олексія Казимірова у залі суду немає. Адвокату підозрюваного Миколі Трушнікову невідомо, де знаходиться Казиміров та чому не прийшов на засідання.

Прокурорка Ольга Добрінова повідомила, що підозрюваний також не з'являється і до слідчого.

Сторона обвинувачення не вбачає можливим слухання клопотання щодо обрання запобіжного заходу без підозрюваного.

"Відкласти розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу відносно пана Казимірова до його розшуку, встановлення його місця перебування", – сказала Світлана Скрипченко.

Казимірова оголосили в міжнародний розшук. Здійснення розшуку доручили Службі безпеки України в Миколаївській області.

Що відомо

  • У Центральному районному суді міста Миколаєва 16 та 17 вересня 2021 року відбувалися судові засідання. Підозрюваному у вимаганні Олексію Казимірову мали обрати запобіжний захід. За словами речниці обласної прокуратури Валерії Власової, Казимірова та його батька, 71-річного Олексія Тумка, підозрюють у вимаганні грошей у сумі 800 доларів від місцевого жителя. Чоловік на засідання суду не приходив. 16-го вересня Адвокат Микола Трушніков говорив, що Олексій Казиміров перебуває на самоізоляції. На засіданні 17-го вересня адвокат повідомив, що у підозрюваного "психологічний зрив". 20 вересня Казиміров до зали суду не прийшов. За словами адвоката, він не знає, де перебуває підозрюваний.
  • 11 травня 2018 в Заводському районному суді м. Миколаєва відбулось засідання у справі Олексія Казимірова, якого підозрювали в управлінні автомобілем в стані наркотичного сп'яніння. Тоді Казимірову призначили штраф у сумі 10 200 гривень, але 13 червня 2018 суддя Жанна Яворська закрила справу за недоведеністю.
  • Олексій Казиміров не вперше у залі суду: лютого 2011 року Олексій Казиміров на автомобілі "Мерседес" збив 20-річну Юлію Каланчеву. Жінка загинула на місці події. Центральний районний суд Миколаєва від 26 січня 2012 року Казимірова визнав винним та призначив покарання ‒ шість років позбавлення волі. Втім, Білозерський районний суд Херсонської області 20 липня 2012 року прийняв рішення про звільнення Олексія Казимірова від подальшого відбування покарання у зв’язку з тяжкою хворобою.
  • У квітні 2018 року Олексію Казимірову повідомили про підозру за невиконання судових рішень. Він ухилявся від виплати компенсації батькам Юлії Каланчевої. Лише після суду Казиміров виплатив батькам загиблої гроші.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок