Довибори у Верховну Раду: на 184 виборчому окрузі поліція зафіксувала два порушення

Довибори у Верховну Раду: на 184 виборчому окрузі поліція зафіксувала два порушення

Довибори у Верховну Раду: на 184 виборчому окрузі поліція зафіксувала два порушення
Depositphotos

У Новій Каховці на Херсонщині поліція виявила 2 бігборди кандидатів у народні депутати по округу №184 без вихідних даних.

Про це повідомляється на сторінці поліції Херсонської області у Facebook.

На замовників поліція склала адміністративні протоколи за виготовлення та розповсюдження агітації, яка не містить необхідних відомостей – хто друкував і який тираж. Їх оштрафують на суму від 170 до 1190 гривень.

Заступник начальника поліції Херсонської області Денис Захарченко розповів, що окрему увагу поліція звертатиме на підкуп виборців, роздачу коштів або незаконне фінансування.

"При цьому, стаття 160 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність для обох сторін – того, хто пропонує гроші, і того, хто їх бере", - сказав Захарченко.

За його словами, одержувачу коштів можуть обмежити волю до 2-х років. Максимальне покарання для особи, яка вчинила підкуп, до 7 років позбавлення волі.

Що відомо:

  • Центральна виборча комісія на засіданні 14 вересня зареєструвала кандидатами у народні депутати на проміжних виборах по виборчому округу №184 ще трьох претендентів.
  • Центральна виборча комісія на засіданні 10 вересня утворила окружну виборчу комісію по виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №184.
  • Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 вересня зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №184. Всіх на з’їздах висунули політичні партії.
  • 7 вересня на черговому засіданні Центральна виборча комісія не зареєструвала трьох претендентів на місце народного депутата України по округу №184 на Херсонщині.
  • 3 вересня Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами на проміжних виборах народного депутата по округу № 184 на Херсонщині п’ятьох претендентів.
  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.

Читайте також:

  • Довибори до Верховної Ради: перші порушення по округу №184 зафіксувала ОПОРА;
  • 184 округ: на час довиборів до Верховної Ради у суді на Херсонщині встановили новий режим роботи.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок