Після "виборів" окупанти готують мобілізацію на ТОТ Херсонщини — Гуменюк

Після "виборів" окупанти готують мобілізацію на ТОТ Херсонщини — Гуменюк

ТОТ Херсонщини, окупація, мобілізація
Російські військові на окупованій території . Фото: Офіс Генпрокурора/Телеграм

Після проведення "виборів президента РФ" на лівобережжі Херсонщині окупаційна влада, ймовірно, готує мобілізацію. Це передбачають і голови місцевих адміністрацій, і представники руху спротиву.

Про це у марафоні "Єдині новини" повідомила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

"Окупанти збирали дані на людей протягом всієї передвиборчої кампанії та протягом проведення "виборів". Вони зібрали максимальний перелік чоловіків, які підходять за віком і можуть бути мобілізовані", — розповіла Гуменюк.

За її словами, активізацію цієї мобілізації прогнозували й Головне управління розвідки та Міністерство оборони. Керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня додала, що посилять перевірку населення і формування нових загонів територіальної оборони, з яких потім формуватимуть резерв передової.

Також Наталія Гуменюк розповіла, що жителі лівобережжя дослухалися рекомендацій та намагалися уникати виборчих ділянок. Водночас російські окупанти не припиняли потужно тиснути, використовували озброєних військових які робили подворові обходи.

"Якщо люди не йшли на виборчу дільницю, представники окупаційної влади та колаборанти брали псевдоурни, й ходили по домівках збирати голоси", — каже Гуменюк.

Що відомо про проведення виборів президента РФ на тимчасово окупованій Херсонщині

Псевдовибори президента Росії на окупованих територіях "влада" почала проводити ще у лютому. Протягом шести днів на ТОТ Херсонщини тривало незаконне "дострокове голосування. "Члени виборчкомів" проводили його на вулицях, ринках, робили подворові обходи.

Голова окупаційної "виборчої комісії Херсонської області" Захарова заявила, що явка на "достроковому голосуванні" перевищила 58%. На "виборах" на ТОТ Херсонщини з 15 по 17 березня працювала 61 "виборча дільниця".

У день завершення незаконних виборів голова окупаційної виборчої комісії Захарова заявила, що після обробки 100% бюлетенів Володимир Путін лідирує на виборах президента Російської Федерації на ТОТ Херсонщини. Він нібито набрав 88,12% голосів виборців захопленої частини регіону.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок