Миколаївські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України з естафетного бігу

Миколаївські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України з естафетного бігу Фото: Федерація легкої атлетики Миколаївської області

Миколаївські спортсмени здобули сім медалей на Командному чемпіонаті України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків, який завершився 9 вересня у Києві.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області Володимир Кілярський.

Миколаївські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України з естафетного бігуФото: Федерація легкої атлетики Миколаївської області

У змаганнях взяли участь 46 спортсменів з Миколаївщини.

В естафетному бігу на дистанції 4 на 100 метрів миколаївські спортсмени здобули золоту нагороду серед молоді до 23-х років.

П’ять срібних нагород здобули юніорки до 20-ти років на дистанціях 4 на 800 та 4 на 400 метрів, юніори до 20-ти років 4 на 100 метрів та жінки на дистанціях 4 на 100 та 4 на 800 метрів.

Також третє місце посіли миколаївські спортсмени на дистанції 4 на 800 метрів серед молоді до 23-х років.

Загалом участь у змаганні взяли 376 легкоатлетів з 11-ти областей України та міста Києва. За результатами медального заліку Миколаївська область посіла п’яте місце.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.