У Львові відбудеться 6-й Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича"

У Львові відбудеться 6-й Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича"

У Львові відбудеться 6-й Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича"

3-5 вересня у Львівському мистецькому просторі Lem Station відбудеться 6-й Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича". На відвідувачів чекають бранчі із зірковими гостями, стендап, концерт-відкриття, онлайн-дискусії, аудіотури містом, а також вистави від українських і міжнародних театральних проєктів. Про це організатори повідомили у пресрелізі.

Хеднайлер цьогорічного фестивалю – французький художник, скульптор та перформер Олів'є де Сагазан (Olivier De Sagazan). У своїх роботах митець перетворюється на скульптуру, ховаючи власне тіло під кількома шарами глини. 5 вересня він продемонструє львів’янам свій перфоманс "Трансфігурація".

4 вересня глядачі зможуть побачити виставу "Анігіляція" київського "Totem Dance Theatre" і мультимедійну виставу-перформанс "Кострубізми. Кумановський" луцького театру "ГаРмИдЕр".

5 вересня у вечірній програмі фестивалю – сучасний хореографічний одноактний спектакль "Альфа" від української танцювальної компанії "n’Era Dance Group", а також конкурсна вистава, обрана командою "Кота Ґаватовича" під час спеціяльно оголошеного Open call.

Також у ці дні відбудеться зірковий бранч з українською акторкою театру і кіно Анастасією Пустовіт, відомою за кіно стрічками "Коли падають дерева", "Перші ластівки. Zалежні", а також роботами в центрі сучасного мистецтва "ДАХ" і Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

У Львові відбудеться 6-й Міжнародний театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича"

Програма фестивалю "Кіт Ґаватовича"

Подія відбудеться із дотриманням усіх необхідних норм безпеки. У межах програми передбачені безкоштовні події.

Усі необхідні деталі щодо подій можна дізнатися на сторінках фестивалю "Кіт Ґаватовича" в Instagram і Facebook, а також за посиланням.

Що відомо

Якуб Ґаватович (1598-1679) – театральний діяч ХVII століття, який вперше поставив театральну виставу у публічному просторі на Західній Україні.

Фестиваль реалізується у межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони." Українського культурного фонду та Державного агенства розвитку туризму за підтримки Львівської міської ради.

Читайте також

У Львівській опері розпочався новий театральний сезон

Шість п’єс українських драматургів презентують у Британії

Український театр за 30 років: як змінився та чого чекати у майбутньому

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше