Львівську диригентку Оксану Линів нагородили орденом княгині Ольги

Львівську диригентку Оксану Линів нагородили орденом княгині Ольги

Львівську диригентку Оксану Линів нагородили орденом княгині Ольги
Колаж, Суспільне Львів

Президент України Володимир Зеленський нагородив львівську диригентку Оксану Линів. Нагороду диригентка отримала під час офіційних заходів до Дня Незалежності України.

Оксану Линів нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

"В моїй біографії вже цілий список відзнак, але ця – найулюбленіша! До 30 річниці Дня незалежності України з рук Президента Володимира Зеленського почесний орден Княгині Ольги 3 ступеня. Дякую, моя дорога Батьківщино, з Днем незалежності!", – написала Оксана Линів на своїй сторінці у Facebook.

Про Оксану Линів

Оксана Линів – українська диригентка родом з Бродів Львівської області. Навчалася у Львівському музучилищі імені Станіслава Людкевича та Львівській державній музичній академії.

Починала музичну кар'єру Оксана Линів у Львівській опері. У студентські роки працювала асистентом головного диригента.

За розвиток української культури Оксана Линів отримала звання Почесного Амбасадора Львова. У 2016 році вона заснувала Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, і з того часу очолює його як арт-директор. На фестиваль приїжджають музиканти і солісти з різних країн світу. Виступає Оксана Линів і з львівським академічним симфонічним оркестром "INSO-Lviv".

Останні три роки диригентка очолювала оперу у місті Граца, що на південному сході Австрії. В Україні Оксана Линів готує одразу кілька проєктів: займається розвитком талановитої української молоді, заснувала Молодіжний симфонічний оркестр України.

У липні 2021 року Оксана Линів відкривала фестиваль оперної музики Ріхарда Вагнера у Байройті. Вона була першою жінкою, яка відкрила цей фестиваль.

Читайте також

"Найкраща диригентка року": львів'янці Оксані Линів присвоїли нагороду

Львів'янка розповіла про призначення першою жінкою-диригенткою Байройтського фестивалю

Диригувала оркестром під час оперного фестивалю у Байройті. Оксана Линів. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Диригентка Оксана Линів упорядкувала книгу листів Моцарта-сина. Її видадуть восени

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок