У Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль айкідо “Дружба”

У Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль айкідо “Дружба”

У Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль айкідо “Дружба”

Різноманітні техніки виконання кидків, захватів та атак. У Миколаєві відбувся п’ятий дитячий фестиваль айкідо “Дружба”.

Михайло Костельнюк сім років займається айкідо в Миколаївському спортивному клубі “Татікадзе”. До фестивалю хлопець долучається п’ятий рік поспіль. Михайло Костельников каже: “Щороку приїжджають нові тренери, які нас навчають новим технікам та філософії айкідо. Це зовсім інші люди, вони з інших міст. Дуже сильно допомагають одне одному”.

Олександр Андрійчук – віце-президент української федерації Aikikai Aikido. Чоловік має чорний пояс четвертого дану та може викладати айкідо дітям. Олександр Андрійчук каже: “ Моя місія на цьому семінарі – довести дітям, що не всі ситуації ми вирішуємо шляхом конфлікту, а багато ситуацій можемо вирішити шляхом переговорів або шляхом дружби. Шляхом правильних рухів на татамі ми формуємо своє сприйняття світу”.

У рамках дитячого фестивалю “Дружба” свої знання технік айкідо демонстрували як діти, так і дорослі.

Євген Сандул керівник миколаївського клубу айкідо “Татікадзе”. Чоловік говорить: "Такий фестиваль сприяє тому, щоб діти вивчали для себе нові техніки з айкідо. Для наймолодших влаштовуємо заняття з японської каліграфії. Підготовка дітей для того, щоб вони могли здавати атестацію на чорний пояс, щоб вони ставали майстрами спорту. По-друге, це комунікація, спілкування з іншими дітьми з інших міст, із інших організацій. Айкідо, по-перше, використовує принцип любові до ближнього, бо ми не намагаємося нашкодити людині. Ми вчимося давати достойну відсіч, щоб не травмувати людину”.

У фестивалі з айкідо взяли участь десять інструкторів та близько ста дітей віком від чотирьох до чотирнадцяти років із Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Дніпропетровської та Одеської областей.

Автор - Олександр Гресь, оператор - Сергій Куропятник

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди