ЦВК надіслала запити до обласних адміністрацій сходу щодо можливості проведення місцевих виборів

ЦВК надіслала запити до обласних адміністрацій сходу щодо можливості проведення місцевих виборів

ЦВК надіслала запити до обласних адміністрацій сходу щодо можливості проведення місцевих виборів
Ілюстративне фото виборчих скриньок, фото: Суспільне Донбас

Центральна виборча комісія надіслала запити до обласних адміністрацій Донецької та Луганської області, стосовно можливості проведення місцевих виборів. Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

"ЦВК звернулася до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій за висновками щодо можливості проведення 31 жовтня місцевих виборів в окремих територіальних громадах", - сказано у повідомленні.

Додають, що через військову агресію Російської Федерації в окремих громадах є загроза безпеці. У такій ситуації рішення про проведення виборів має приймати військово-цивільна адміністрація.

Донецька і Луганська ОДА маю надати висновки до 19 серпня 2021 року.

Що відомо

  • 8 серпня ЦВК визначила перелік територіальних громад Донбасу де не будуть проходити вибори.
  • На Донеччині місцеві вибори не відбулися у 10 територіальних громадах: Світлодарській міській територіальній громаді, Торецькій міській територіальній громаді, Мирненській селищній територіальній громаді, Волноваській міській територіальній громаді, Ольгінській селищній територіальній громаді, Вугледарській міській територіальній громаді, Сартанській селищній територіальній громаді, Очеретинській селищній територіальній громаді, Авдіївській міській територіальній громаді, Мар'їнській міській територіальній громаді.
  • На Луганщині вибори не відбулися у Гірській міській територіальній громаді, Лисичанській міській територіальній громаді, Попаснянській міській територіальній громаді, Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, Нижньотеплівській селищній територіальній громаді, Станично-Луганській селищній територіальній громаді, Широківській селищній територіальній громаді, Щастинській міській територіальній громаді.
  • 10 серпня у Сєвєродонецьку люди мітингували через скасування місцевих виборів в окремих районах Луганщини.
  • 13 серпня люди вийшли на мітинг у Сєвєродонецьку через скасування місцевих виборів
  • 13 серпня у Лисичанську провели автопробіг за скасування місцевих виборів

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок