У Львові почали вакцинувати дітей із супутніми захворюваннями

У Львові почали вакцинувати дітей із супутніми захворюваннями

У Львові почали вакцинувати дітей із супутніми захворюваннями
Суспільне Львів

У Львові почали вакцинувати дітей від 12 років, які мають хронічні захворювання. Для щеплення використовують препарат "Pfizer". Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Щеплення проводять дітям, які мають високий ризик важкого перебігу та розвитку ускладнень від коронавірусу, через супутні патології. Серед них: бронхіальна астма, цукровий діабет та онкологічні захворювання. Також вакцинуватися поза чергою можуть діти, які навчаються за кордоном. Для цього потрібно отримати висновок сімейного лікаря та звернутися до працівників пунктів вакцинації.

"У деяких випадках вірус викликає важку або навіть критичну коронавірусну хворобу, проте завдяки вакцинації можна було б цього уникнути. Особливо важливим є захист наших дітей від цієї хвороби, подбати про них — це наш безпосередній обов’язок", — каже директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Загалом медики провакцинували 70 підлітків. З них 10 — з хронічними захворюваннями.

"Усі діти з супутніми захворюваннями, яких ми вакцинували, є пацієнтами Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Ми вже щепили 10 таких пацієнтів. Окрім того, загалом в області вакцинували 60 дітей віком від 12 років, які їдуть вчитися за кордон", — каже експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики Оксана Пушкарьова

Після вакцинації, за словами Оксани Пушкарьової, усі діти почуваються добре.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок