У Львові централізовано вакцинують студентів "Львівської політехніки"

У Львові централізовано вакцинують студентів "Львівської політехніки"

У Львові централізовано вакцинують студентів "Львівської політехніки"
Суспільне Львів

У 10-й міській лікарні Львова, що на вулиці Бой-Желенського, вакцинували понад 200 студентів "Львівської політехніки". Організовану вакцинацію цього університету розпочали 6 серпня. Про це повідомив проректор Львівської політехніки Роман Корж.

10 серпня обласна комісія з ТЕБ і НС рекомендувала заселяти у гуртожитки повністю вакцинованих студентів. У Львівській політехніці навчається близько 25 тисяч студентів. З них майже 8 можуть поселити у студентському містечку, каже проректор "Львівської політехніки" Роман Корж:

"Ми будемо поселяти всіх у гуртожитки, але ми створили умови для вакцинації студентів. Ми сьогодні використовуємо шанси для тих студентів, які працюють і живуть у гуртожитках, щоб вони потім не складали нам черги. Ми прогнозуємо, що активність зросте після 25 серпня, коли студенти заїжджатимуть у гуртожитки".

Черга на вакцинацію
Черга на вакцинацію. Суспільне Львів

Зараз у поліклініці вакцинують проти коронавірусу препаратом Pfizer, а раніше використовували препарат Moderna. Головний лікар 10-ї міської лікарні Василь Данчак розповів, що кожного дня у їхньому медзакладі вакцинується 60-70 людей.

Отримала вакцину і Софія Кубинець. Дівчина навчається на 3 курсі у "Львівській політехніці". Каже, що хоче вакцинуватися, аби подорожувати.

"Я побачила ще десь два місяці тому повідомлення у чатах політехніки. Побачила, що відкрились форми на реєстрацію, відразу зареєструвалася. Вже потім пішла говорити із мамою, бо мама хоч вакцинувалася, трішки побоювалася за мене. Сподіваюся, що все буде добре. Я хвилююсь за свою бабусю, оскільки ми вже вакциновані з мамою і татом, то відповідно знижуємо ризик для неї", — каже Софія Кубинець.

До того, як розпочати вакцинацію студентів, в університеті щепили працівників. Спочатку провакцинували приблизно 35% співробітників Львівської Політехніки. Працівники, які не вакцинувалися – можуть також зараз щепитися у поліклініці.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок