Ситуація з COVID-19 стабілізувалася на "дуже високому рівні" — ВООЗ

Ситуація з COVID-19 стабілізувалася на "дуже високому рівні" — ВООЗ

Ситуація з COVID-19 стабілізувалася на "дуже високому рівні" — ВООЗ
. Ілюстративне фото: unplash

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) вважає, що ситуація з поширенням коронавірусу у світі стабілізувалася на "дуже високому рівні".

За словами директора програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкла Райана, ситуація краща, ніж два-три місяці тому (у березні-квітні)

Райан зазначив, що за останні кілька тижнів ситуація із захворюваністю значно покращилася.

"Якщо подивитися на графік за останні кілька тижнів, то можна побачити, що наступила свого роду стабілізація, але це сталося на дуже високому рівні", — сказав Райан.

Читайте також: Міжнародні організації запропонували план виходу із пандемії. Що він передбачає

Що відомо

  • ВООЗ повідомила про зниження світового рівня захворюваності та смертності від COVID-19.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозувала нову "смертельну" хвилю пандемії через поширення дельта-варіанту вірусу Sars-Cov-2.
  • ВООЗ визнала, що дітей та підлітків можна вакцинувати проти COVID-19. Водночас зазначила, що їх вакцинація менш термінова, ніж щеплення вразливих груп населення.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я закликала Індонезію посилити карантинні обмеження через спалах пандемії, викликаний новими штамами COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок