ВООЗ визнала, що дітей та підлітків можна вакцинувати проти COVID-19

ВООЗ визнала, що дітей та підлітків можна вакцинувати проти COVID-19

ВООЗ визнала, що дітей та підлітків можна вакцинувати проти COVID-19
AP

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визнала, що дітей та підлітків можна вакцинувати проти COVID-19. Водночас зазначила, що їх вакцинація менш термінова, ніж щеплення вразливих груп населення.

Про це йдеться у рекомендаціях опублікованих на сайті ВООЗ.

Так, дітям у віці від 12 до 15 років, які належать до групи підвищеного ризику, може бути запропонована вакцина Pfizer-BionTech поряд з іншими пріоритетними групами для вакцинації.

"Випробування вакцини для дітей тривають, і ВООЗ оновить свої рекомендації, коли фактичні дані або епідеміологічна ситуація зажадають зміни політики", – йдеться у повідомленні.

У ВООЗ зазначають, що діти та підлітки, як правило, легше переносять COVID-19 в порівнянні з дорослими, тому, якщо вони не входять в групу з вищим ризиком важкого COVID-19, їх потрібно вакцинувати в менш терміновому порядку, ніж літніх людей, людей з хронічними захворюваннями та медичних працівників.

"Дітям важливо продовжувати отримувати рекомендовані дитячі вакцини", – додали у ВООЗ.

Що відомо

  • Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволило використовувати вакцину Pfizer-BioNTech проти COVID-19 для щеплення підлітків від 12 до 15 років.
  • 31 травня Єврокомісія дозволила використовувати вакцину Pfizer для дітей 12-15 років.
  • Ізраїль 6 червня розпочав кампанію вакцинації проти коронавірусу підлітків у віці від 12 до 15 років.
  • 8 червня компанія Pfizer заявила, що планує провести випробування своєї вакцини від коронавірусу для дітей віком до 12 років.
  • Європейський союз планує розпочати вакцинацію від коронавірусу дітей та підлітків, а також до липня поточного року досягнути 70%-го показника щеплень дорослого населення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок