Світова захворюваність на COVID-19 знизилась на 15% – ВООЗ

Світова захворюваність на COVID-19 знизилась на 15% – ВООЗ

Світова захворюваність на COVID-19 знизилась на 15% – ВООЗ
з відкритих джерел

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила про зниження світового рівня захворюваності та смертності від COVID-19.

Про це йдеться у щотижневому інформаційному бюлетені, оприлюдненому ВООЗ.

"Глобальна захворюваність і смертність продовжують знижуватися із більш ніж 3 мільйонами нових випадків захворювання і понад 73 тисячами нових смертельних випадків за тиждень, що на 15% і 8% менше, ніж протягом минулого тижня", – йдеться у повідомленні.

У ВООЗ зазначили, що при цьому найбільше падіння захворюваності спостерігається у Європі та Південно-Східній Азії. Водночас африканський регіон повідомив про зростання рівня захворюваності.

"Регіон країн Америки, а також регіони Східного Середземномор'я і західної частини Тихого океану повідомили про аналогічні цифри у порівнянні з попереднім тижнем", – додали в організації.

При цьому зниження рівня смертності також спостерігається у країнах Європи та Південно-Східної Азії. Водночас країни західної частини Тихого Океану повідомили про пришвидшений ріст кількості смертельних випадків. У країнах Америки, Східного Середземномор’я та Африки рівень смертності лишився на сталому рівні.

Що відомо

  • За даними ресурсу Worldometer, станом на 9 червня у світі зафіксовано майже 175 мільйонів випадків COVID-19, від захворювання померли понад 3,7 мільйона людей.
  • Європарламент погодив запровадження COVID-сертифікатів Європейського Союзу, що слугуватимуть підтвердженням проходження вакцинації від коронавірусу, наявності негативного тесту або ж набуття імунітету після одужання від COVID-19.
  • У Всесвітній організації охорони здоров’я попереджають, що міжнародна програма із забезпечення вакцинами COVAX перебуває під загрозою провалу через нестачу препаратів проти коронавірусу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок