ВООЗ закликає посилити карантин в Індонезії через спалах COVID-19

ВООЗ закликає посилити карантин в Індонезії через спалах COVID-19

ВООЗ закликає посилити карантин в Індонезії через спалах COVID-19
. AP

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала Індонезію посилити карантинні обмеження через спалах пандемії, викликаний новими штамами COVID-19.

Про це повідомляє АР.

Кількість підтверджених нових випадків в Індонезії 17 червня зросла до понад 12600, а кількість зайнятих лікарняних ліжок зросла до 75% проти 45% минулого тижня. Набільше хворих виявляють у провінціях Джакарти, Бантена, Східної, Західної та Центральної Яви, Джок’якарти. Всі вони розташовані на острові Ява, найбільш густонаселеному з понад 17 тис. островів Індонезії.

Сплеск захворюваності пов'язують із святкуванням традиційного індонезійського свята Ід-аль-Фітр минулого місяця, що супроводжувалося порушенням карантинних обмежень, а також поширенням дельта-варіанту COVID-19, вперше виявленого в Індії.

Наразі представники органів охорони здоров’я Індонезії заявляють, що виявили варіант Delta у Джакарті, Центральній Яві та Східній Яві.

Як наслідок, Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала уряду Індонезії різко обмежити соціальну активність та застосувати жорсткі заходи у галузі охорони здоров'я та соціальних питань.

У відповідь на сплеск захворюваності президент Індонезії Джоко Відодо наказав владі прискорити кампанію вакцинації в країні.

"Нам потрібне прискорення вакцинації, щоб досягти комунального імунітету, який, як ми сподіваємось, може зупинити поширення COVID-19", – заявив президент під час відвідування центру вакцинації біля столиці Джакарти.

Що відомо

  • В Україні поширення штаму збудника COVID-19 "Дельта", вперше зафіксованого на території Індії, може розпочатись зі східних регіонів, вважають у НАНУ.
  • За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, наразі у світі близько 10% населення мають антитіла від COVID-19.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я класифікувала варіант COVID-19, виявлений в Індії, як штам, що викликає "глобальну стурбованість".
  • Влада японського міста Кобе 1 червня оголосила про нову мутацію коронавірусу на основі "британського" варіанту, яка раніше не була підтверджена в країні.
  • В австралійському штаті Вікторія також виявили новий тип мутації коронавірусу — Delta.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок