Перейти до основного змісту
У Єгипті з'являться аудіогіди й гаряча лінія для туристів українською

У Єгипті з'являться аудіогіди й гаряча лінія для туристів українською

У Єгипті з'являться аудіогіди й гаряча лінія для туристів українською
. Ілюстративне фото: pixabay

Міністр туризму і старожитностей Єгипту Халед Аль-Анані повідомив, що незабаром у Єгипті буде активована гаряча лінія міністерства для прийому відгуків і запитів туристів українською мовою.

Як повідомляє єгипетська газета Al-Ahram, Єгипет "прагне докласти всіх зусиль" для боротьби з пандемією COVID-19, тож усі запобіжні заходи контролю за здоров'ям і безпекою строго застосовуються в аеропортах, готелях і туристичних об'єктах, археологічних пам'ятках і музеях по всій республіці.

Аль-Анані зазначив, що вакцинація всіх робочих секторів у провінціях Південний Синай і Червоне море завершена, а вакцинація громадян і жителів цих двох провінцій буде завершена наприкінці червня. Він додав, що Україна є одним з важливих ринків для експорту туризму до Єгипту, оскільки українські туристи є одними з перших туристів, що відвідали Єгипет, коли країна відкрилася 1 липня 2020 року.

Міністр додав, що за останній період було відкрито понад 20 археологічних музеїв, останнім з яких став Національний музей єгипетської цивілізації в Фустаті. Аль-Анані порадив українцям відвідати у Єгипті міста Луксор, Асуан та Олександрія.

Як повідомляє "Інтерфакс", міністр також сказав, що у всіх нових та оновлених музеях Єгипту будуть українські аудіогіди.

"Я запросив в українського посольства варіант оформлення аудіогіда через QR-код, який можна буде завантажувати й прослуховувати", — повідомив Аль-Анані.

Він зазначив, що торік були відкриті нові історичні музеї у найпопулярніших місцях відпочинку українців — Шарм-ель-Шейху і Хургаді, а цьогоріч — Музей єгипетської цивілізації у Каїрі. Аль-Анані також підкреслив, що українська мова стане обов'язковою для туристичної галузі Єгипту. Зокрема, персоналу готелів, які приймають українських туристів, дано розпорядження дублювати всі інформаційні матеріали українською.

Що відомо

  • У листопаді Кабінет міністрів виділив 756 тисяч гривень на ініціативу дружини президента на створення україномовних гідів у лондонському Тауері та Версальському палаці. Гроші планували залучити із зекономлених видатків на двох бюджетних програмах Міністерства закордонних справ.
  • У жовтні стало відомо, що Олена Зеленська підпише меморандум про запровадження у музеях Британії аудіогідів українською мовою у Лондоні.
  • У червні 2020 року український аудіогід з'явився у віденському музеї "Альбертіна". Ініціативу реалізували в рамках проєкту "Українськомовні аудіогіди для Альбертіни"
  • У Колізеї в Римі відбувся запуск дев’ятого за останній рік українського аудіогіда.
  • У Морському музеї в чорногорському місті Котор почав працювати аудіогід українською мовою.
  • 5 квітня під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського у Національному музеї Катару був підписаний меморандум про впровадження першого на території цієї країни україномовного аудіогіда.
  • Зеленська під час робочого візиту до Франції запустила україномовний аудіогід у Версальському палаці.
  • Під час робочого візиту до Туреччини Зеленська запустила два нові україномовні аудіогіди у Галатській вежі в Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі.
  • В Археологічному музеї Анталії та в музеї Святого Миколая у Демре в Туреччині запрацювали аудіогіди українською мовою.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок